رمز دفاع پیروزمندانه از پایان‌نامه و رساله دکتری

اگر در شرف دفاع از پروپوزال یا پایان‌نامه هستید و نگران از اینکه “نکنه اصلاحات سنگین بخورم؟!” و اینکه چطور کارم را پرزنت کنم که بتوانم خیلی پیروزمندانه از جلسه دفاع خارج شوم؟

حتما ویدئو زیر را به دقت و تا انتها ببینید. و دوستان مهم نیست چقدر پژوهشتان را خوب انجام داده‌اید و برای آن وقت گذاشته‌اید اگر نکات زیر را رعایت نکنید عملا ارزش کار شما دیده نمی‌شود و فرصت‌های زیادی را از دست میدهید مثل فرصت تصویب سریع پروپوزال و نمره خوب برای پایان نامه، فرصت جذب شغل و دیده شدن!

بله دوستان جلسه دفاع فرصت بسیار طلایی است برای دیده شدن و دریافت پیشنهادهای کاری مثل پیشنهاداتی که این دوستان در جلسه دفاع دریافت کردند.

و برای دوستانی که به هر دلیلی نتوانسته‌اند برای پژوهش خود وقت بگذارند، ارائه عالی یک فرصت طلایی است برای اینکه نظر پنل داوری را تغییر دهید چطور؟

چون اساسا اغلب داوران پروپوزال یا پایان‌نامه شما را به دقت مطالعه نمی‌کنند و قضاوت نهایی خود را برای ارائه شما انجام میدهند. به این ترتیب اگر حتی در انجام و نگارش پژوهش خوب عمل نکرده باشید، ارائه خوب میتواند شما را نجات دهد!

در ویدئو زیر نکات کلیدی درباره چندوچون ارائه پیروزمندانه دریافت میکنید که رعایت کردن آنها موفقیت شما را در جلسه دفاع تضمین می‌کند.

 

پکیج دفاع پیروزمندانه از پروپوزال 

پکیج دفاع پیروزمندانه از پایان‌نامه و رساله دکتری

 

 

 

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.