آکادمی کیمیاگران پژوهش دکتر مریم نظری
کمک می‌کنم پژوهشت را به اثری تاثیرگذار و خریدنی تبدیل کنی

سلام مریم نظری هستم.

بسیار خوشحالم که توانسته‌ام در یک دهه اخیر به پژوهشگران کمک کنم پژوهش‌های خود را طوری طراحی،‌ اجرا و ارائه کنند تا بتوانند پیروزمندانه دفاع کنند، با کمترین رفت و برگشت از نشریات پذیرش بگیرند، و فاند جذب نمایند (آموخته‌ها | ابداعات | بازخوردها).


هر پژوهشگر بین ۲ تا ۷ سال از عمر خود را صرف پژوهش می‌کند اما تنها درصد اندکی از پژوهش‌ها دیده و خریده می‌شوند یعنی برای پژوهشگر اعتبار علمی بالا و فرصت‌های عالی شغلی خلق می‌کنند.

مابقی پژوهش‌ها (تقریبا ۹۸ درصد) مدرک و نهایتا چند مقاله به دست پژوهشگر می‌دهند و مجدد او را به نقطه‌ای که قبلا بوده برمی‌گردانند: کاریابی و تلاش برای استخدام و ارتقا.


این در حالیست که ما در عصر محتوا زندگی می‌کنیم زمانه‌ای که در آن ثروتمندان با فروش دانششان کسب درآمد می‌کنند نه با فروش کالا.

با این حساب، پژوهشگر که اصل و اساس کارش با محتوا، دانش‌‌ورزی، و تولید دانش گره خورده باید در صدر جدول ثروتمندان (یا افرادِ پرخواستگار) باشد، اما نیست!

چرا؟

چون پژوهش را برای پژوهش و گرفتن مدرک انجام می‌دهد نه برای فهم یا حل مسائل واقعی یا متخصص شدن در موضوعی مشخص. یعنی چشم‌انداز و پرسپکتیوی برای پژوهشش ندارد و از آن بدتر، شیوه پرزنت و فروش پژوهش را بلد نیست.


اگر در ابتدای راه هستید یا به هر دلیلی جزو ۹۸%، بسته‌های جامع، رایگان‌های قیمتی، پژوهشکار و مقالات منتشر شده در وبلاگ به شما کمک می‌کنند قدم‌های جدی برای رسیدن به ۲% برتر بردارید.

اما اگر جزو ۲% برتر هستید ولی احساس می‌کنید پژوهشتان آنطور که باید دیده و خریده نشده، یا مایلید پژوهشتان را خیلی اصولی انجام دهید طوری که بتوانید از پتانسیل واقعی و مزایای آن استفاده کنید (مثلا فرصت‌های عالی شغلی عالی جذب کنید و برند پژوهشی‌تان را بسازید) بسته‌های مشاوره و کوچینگ خصوصی گزینه‌های عالی هستند.


در جلسات مشاوره، قدم به قدم در کل پروسه پژوهش همراه شما هستم و به شما فوت‌هایی آموزش می‌دهم که با بکارگیری آنها پژوهشتان به جایگاه دلخواهتان می‌رسد.

از آنجایی که تک تک پژوهشگران و اساتیدی که در جلسات مشاوره و کوچینگ خصوصی شرکت می‌کنند باید نتیجه بگیرند، این خدمات فقط به پژوهشگرانی ارائه می‌شوند که حاضرند برای یادگیری و انجام تکالیف وقت باکیفیت بگذارند.

اگر چنین آمادگی را دارید می‌توانید از اینجا بسته مشاوره و کوچینگ مناسب را انتخاب بفرمایید.


و اگر می‌خواهید در بازه زمانی کمتری به نتیجه برسید، قبل از هر اقدامی حتما وبینار کیمیاگری پژوهش را ببینید و کتاب پژوهش مولد و ماندگار را بخوانید تا سریع‌تر به درک مشترک از پژوهش برسیم.