آکادمی دکتر مریم نظری
موفقیت در دنیای آکادمیا
مهم نیست در چه رشته‌ای تحصیل، تحقیق یا تدریس می‌کنید
یا در چه مقطعی از زندگی تحصیلی یا حرفه‌ای خود هستید
تحصیلات، فعالیت‌های پژوهشی، انتشارات، تجربیات و مهارت‌های شما می‌توانند فرصت‌های عالی شغلی برای شما جذب کنند و شما را به درآمد و جایگاه علمی بالایی برسانند

 

اگر بدانید چطور این داشته‌ها را درست پرورش دهید و آنها را به آثار و محصولات خریدنی تبدیل کنید.
و هوشمندانه‌ترین کار این است که در سه مهارت زیر ورزیده شوید:
پژوهش

به نیت تولید دانش نو و کاربردی که به حل مسائل واقعی کمک می کند

با این مهارت، متخصص درجه یک حوزه مدنظرتان می‌شوید و حرفی برای گفتن دارید به همین دلیل نه تنها در گرفتن پذیرش از نشریات و جذب فاند چالش ندارید، بلکه به جای اینکه دنبال کار بگردید، کار دنبال شما می‌گردد و تا همیشه امنیت شغلی دارید. چون دانش و تخصص به دست آمده از پژوهش مولد چیزی است که کسی نمی‌تواند آن را از شما بگیرد و در همه جای دنیا خواهان دارد.

سواد اطلاعاتی

به نیت راه‌بلد شدن و یادگیری خودآموز مهارت‌های جدید

چون در مسیر موفقیت تحصیلی و شغلی چیزهای زیادی هست که باید بلد باشیم اما در مدرسه و دانشگاه آموزش نمی‌دهند. خبر خوب اینکه تمام این آموزش‌ها وجود دارند. با مهارت سواد اطلاعاتی به فراخور موقعیت و نیازتان، تشخیص می‌دهید به چه دانش و مهارت‌هایی نیاز دارید و می‌توانید آنها را از طریق بهترین منابع و برترین آموزش‌های دنیا فرابگیرید.

تولید محتوا

با هدف ترجمه تخصصتان به راه‌حل‌هایی که حالی را خوب می‌کنند

با این مهارت، تخصص و داشته‌های دانشی و مهارتی شما در مقیاس وسیع‌تری دیده و خریده می‌شوند. کافی است مخاطبتان و نیازش را بشناسید و بدانید چطور دانش و تخصصتان را عرضه کنید که او حس کند راه‌حل مشکلش در دست شماست و شما بهترین فردی هستید که می‌توانید به او کمک کنید. با این کار به سلبریتی مخاطبتان تبدیل می‌شوید و به درآمد عالی می‌رسید.

در اینجا این مهارت‌ها را در کلاس جهانی می‌آموزید

و آثاری خلق می‌کنید که سریع و ماندگار دیده، خوانده و خریده می‌شوند.