مهم نیست در چه رشته‌ای تحصیل، تحقیق یا تدریس می‌کنید
یا در چه مقطعی از زندگی تحصیلی یا حرفه‌ای خود هستید
تحصیلات، فعالیت‌های پژوهشی، انتشارات، تجربیات و مهارت‌های شما می‌توانند فرصت‌های عالی شغلی برای شما جذب کنند و شما را به درآمد و جایگاه علمی بالایی برسانند

 

اگر بدانید چطور این داشته‌ها را درست پرورش دهید و آنها را به آثار و محصولات خریدنی تبدیل کنید.
و هوشمندانه‌ترین کار این است که در سه مهارت زیر ورزیده شوید:
پژوهش

به نیت تولید دانش نو و کاربردی که به حل مسائل واقعی کمک می کند

با این مهارت، متخصص درجه یک حوزه مدنظرتان می‌شوید و حرفی برای گفتن دارید به همین دلیل نه تنها در گرفتن پذیرش از نشریات و جذب فاند چالش ندارید، بلکه به جای اینکه دنبال کار بگردید، کار دنبال شما می‌گردد و تا همیشه امنیت شغلی دارید. چون دانش و تخصص به دست آمده از پژوهش مولد چیزی است که کسی نمی‌تواند آن را از شما بگیرد و در همه جای دنیا خواهان دارد.

سواد اطلاعاتی

به نیت راه‌بلد شدن و یادگیری خودآموز مهارت‌های جدید

چون در مسیر موفقیت تحصیلی و شغلی چیزهای زیادی هست که باید بلد باشیم اما در مدرسه و دانشگاه آموزش نمی‌دهند. خبر خوب اینکه تمام این آموزش‌ها وجود دارند. با مهارت سواد اطلاعاتی به فراخور موقعیت و نیازتان، تشخیص می‌دهید به چه دانش و مهارت‌هایی نیاز دارید و می‌توانید آنها را از طریق بهترین منابع و برترین آموزش‌های دنیا فرابگیرید.

تولید محتوا

با هدف ترجمه تخصصتان به راه‌حل‌هایی که حالی را خوب می‌کنند

با این مهارت، تخصص و داشته‌های دانشی و مهارتی شما در مقیاس وسیع‌تری دیده و خریده می‌شوند. کافی است مخاطبتان و نیازش را بشناسید و بدانید چطور دانش و تخصصتان را عرضه کنید که او حس کند راه‌حل مشکلش در دست شماست و شما بهترین فردی هستید که می‌توانید به او کمک کنید. با این کار به سلبریتی مخاطبتان تبدیل می‌شوید و به درآمد عالی می‌رسید.

در اینجا این مهارت‌ها را در کلاس جهانی می‌آموزید

و آثاری خلق می‌کنید که سریع و ماندگار دیده، خوانده و خریده می‌شوند.