آکادمی دکتر مریم نظری
موفقیت در دنیای آکادمیا

به ارزش‌آفرینان کمک می‌کنم 

سریع و ماندگار

دیده، خوانده و خریده شوند.

ارزش آفرینان کسانی هستند که:

 • برایشان مهم است کارشان، آثارشان، محصول یا خدمتشان مشکلی را حل و قدری به کیفیت زندگی دیگران اضافه کند.
 • از اینکه کاری را به شکل رفع‌تکلیفی انجام دهند خوشحال نیستند و احساس بیهودگی می‌کنند.
 • مشتاقند هر روز به توانمندی‌هایشان اضافه کنند و در کارشان ورزیده‌تر شوند چون ایمان دارند هر چه بیشتر روی خودشان کار کنند می‌توانند آثار خریدنی‌تری تولید و با رضایت بیشتری زندگی کنند.
 • و بالاخره ارزش‌آفرینان کسانی هستند که دوست دارند از طریق ارزش‌آفرینی رشد کنند و ثروتمند شوند نه با تولید اثر یا عرضه محصولی که مشخص نیست چه نیازی و نیاز چه کسانی را برآورده می‌کند.

تازه‌های وبلاگ پژوهش مولد

بخش پیشینه پژوهش را چطور بنویسم که بتوانم از آن مقاله مروری استخراج کنم؟

اگر مایلید از بخش پیشینه پژوهش، مقاله مروری استخراج کنید که سریع از نشریات برتر بین‌المللی اکسپت بگیرد باید در بخش پیشینه، به سه پرسش زیر به صورت تحلیلی و مستند پاسخ دهید: یک - دیگران برای فهم و یا حل مسئله مدنظرم چه دانشی تولید کرده‌اند؟…

راهنمای جامع انجام دوراندیشانه پژوهش و پایان‌نامه که شما را در کمترین زمان به عالی‌ترین نتایج می‌رساند

برای انجام دوراندیشانه پژوهش و پایان‌نامه لازم است تا چهار قدم بردارید: ۱. با ذهنیت درست استارت پژوهش را بزنید ۲. با حال خوب، پژوهشتان را پیش ببرید ۳. روی ۲۰ درصدی متمرکز شوید که ۸۰ درصد نتیجه برای شما خلق می‌کنند و پژوهش شما را جلو می‌اندازند ۴.…

پژوهش مولد و آینده‌دار چیست و چطور انجام می‌شود؟

پژوهش مولد و آینده‌دار، پژوهشی است که برای پژوهشگر نام و نان می‌آورد به دو دلیل: یک – این نوع پژوهش، برای فهم و یا حل مسائل واقعی، دانش نو و کاربردی تولید می‌کند. دو- آنقدر راحت‌فهم است که ذی‌نفعان پژوهش می‌توانند از آن برای بهبود اوضاعشان…

اگر مایلید پژوهش را اصولی و عمری بیاموزید طوری که بتوانید از پژوهشتان به عنوان یک سرمایه دانشی برای نشر، سخنرانی، مشاوره، و جذب فرصت‌های شغلی عالی استفاده کنید

در آکادمی پژوهش مولد و ماندگار محصولات فوق‌العاده کاربردی شامل کتاب، دوره‌ آموزشی، بسته‌های مشاوره و کوچینگ، و ابزارهای کمک پژوهشگر مانند کاربرگه و قالب علمی‌نویسی، روش نامه‌نگاری علمی و هدفمند با نویسندگان ارائه شده است که پژوهش را برایتان تجربه‌ای لذت‌بخش و پرثمر می‌کند.

این آموزش‌ها و ابزارها برای عملگراها کار می‌کنند. هر بار که به آموزه‌های این آکادمی عمل کنید، به آهان‌های جدیدی درباره ریز و درشت پژوهش می‌رسید.

اگر مشتاقید:

 • آموزش‌های متمایز و شخصیت‌داری طراحی کنید که شما را در نظر مخاطبتان به یک سلبریتی تبدیل کنند
 • واحد درسی سواد اطلاعاتی را خیلی مسلط و حرفه‌ای و بدون نگرانی درباره ساخت اسلاید و تهیه محتوا آموزش دهید
 • اگر مشتاقید کاربر وفادار بیشتری به کتابخانه‌تان جذب کنید
 • خودتان را به صورت خودآموز و با بهترین منابع در در زمینه‌ای مشخص ورزیده‌تر کنید
 • و اگر مایلید کلاس درستان را مولد کنید و از شر کارهای رفع‌تکلیفی و کپی‌پیستی خلاص شوید یا مایلید در نقش کتابدار به اساتید کمک کنید کلاس درسشان را مولد کنند

بسته جامع مدرسان سواد اطلاعاتی دقیقا به همین نیت و برای شما طراحی شده است. با بکارگیری این بسته آموزشی فوق‌العاده جامع و کاربردی، با اصول و قواعد آموزش مولد و تاثیرگذار خیلی متفاوت و عمیق آشنا می‌شوید. در کنار این آموزش‌ها، تمام ابزارهای موردنیاز – از اسلاید آماده برای تدریس تا کاربرگه و قالب‌های آماده برای نیازسنجی، طراحی، نام‌گذاری و معرفی جذاب آموزش‌تان، تا ژورنال مدرس برای ثبت تجربه‌ها و ردگیری پیشرفت کارتان به عنوان مدرس، مشاور یا کوچ – در دسترس شما قرار می‌گیرد.

دلیل اینکه کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی سواد اطلاعاتی یک شکل به نظر می‌رسند این است که اغلب مدرسان این دوره‌ها با رموز مخاطب‌شناسی و ورود به بازارهای بکر آموزش سواد اطلاعاتی آشنا نیستند و نمی‌دانند چطور محتوای دوره یا برنامه خود را بچینند و معرفی کنند که مخاطب سریع با آن ارتباط بگیرد یعنی احساس کند گمشده‌اش را پیدا کرده. به عنوان مثال:

 • بیش از ۹۰ درصد کارگاه‌ها و برنامه‌های سواد اطلاعاتی برای دانشجویان و دانشگاهیان طراحی می‌شوند و همه با یک ادبیات می‌خواهند سرچ و چگونگی دستیابی به منابع و متون علمی را به مخاطبشان آموزش دهند.
 • این آموزش‌ها از ادبیات و محتوای یک شکلی استفاده می‌کنند و بدون توجه به دغدغه و زبان مخاطب طراحی و بسته‌بندی می‌شوند به همین دلیل یک شکل و بی‌روح به نظر می‌رسند.
 • در نهایت وقتی مخاطب سر این کلاس‌ها می نشیند، تغییر چشمگیری در شخصیت و کیفیت اهداف و خواسته‌های او (که جزو قابلیت‌های منحصر به فرد سواد اطلاعاتی است) به وجود نمی‌آید. یعنی در نهایت کاری را که انجام می‌دهد (یا می‌خواهد انجام بدهد) را کمی بهتر انجام می‌دهد!

بسته جامع «طراحی برنامه‌های شخصیت‌دار و تحول‌آفرین سواد اطلاعاتی» با درنظرگرفتن این چالش‌ها و با هدف کمک به مربیان و مدرسان دوره‌ها و برنامه‌های سواد اطلاعاتی برای غلبه بر این چالش‌ها طراحی شده است.

تازه‌های وبلاگ خودتوانمندسازی و جذب شغل دلخواه

تازه‌های پژوهش مولد در کانال کیمیاگران پژوهش @worldClassResearch

تازه‌های سواد اطلاعاتی و آموزش مولد در کانال مدرسان سواد اطلاعاتی @ILexperts

دوستان عزیز در صورت بروز مشکل در سیستم پرداخت آنلاین از طریق «درگاه بانک ملت»

پس از «ثبت سفارش» از گزینه «انتقال مستقیم بانکی» استفاده بفرمایید.

برای تمدید اینماد اقدام کرده‌ام. به محض تمدید مشکل حل می‌شود.

 سپاس از همراهی شما