به ارزش‌آفرینان کمک می‌کنم 

سریع و ماندگار

دیده، خوانده و خریده شوند.

ارزش آفرینان کسانی هستند که:

 • برایشان مهم است کارشان، آثارشان، محصول یا خدمتشان مشکلی را حل و قدری به کیفیت زندگی دیگران اضافه کند.
 • از اینکه کاری را به شکل رفع‌تکلیفی انجام دهند خوشحال نیستند و احساس بیهودگی می‌کنند.
 • مشتاقند هر روز به توانمندی‌هایشان اضافه کنند و در کارشان ورزیده‌تر شوند چون ایمان دارند هر چه بیشتر روی خودشان کار کنند می‌توانند آثار خریدنی‌تری تولید و با رضایت بیشتری زندگی کنند.
 • و بالاخره ارزش‌آفرینان کسانی هستند که دوست دارند از طریق ارزش‌آفرینی رشد کنند و ثروتمند شوند نه با تولید اثر یا عرضه محصولی که مشخص نیست چه نیازی و نیاز چه کسانی را برآورده می‌کند.

تازه‌های وبلاگ پژوهش مولد

میانبر میلیاردی برای انجام پژوهش در کلاس جهانی

اگر روی این ۲۰ درصد وقت بگذاری تا ۲۰ برابر پژوهشت سریع‌تر و باکیفیت‌تر پیش می‌رود مبالغ چند ده میلیونی که بابت پایان‌نامه صرف می‌کنی به سرمایه عمری تبدیل می‌شوند و هزینه‌های چند میلیونی بعدی که احتمالا برای اضافه سنوات، پایان‌نامه‌نویس، اکسپت…

دنبال کسی هستی واست پایان‌نامه و مقاله بنویسه؟ حتما این پست رو بخون.

همیشه گفتم یا درستش رو یاد بگیر و خودت انجامش بده یا کلا دور دانشگاه و PhD و اپلای خط بکش چون تا همیشه محتاج و ناراضی باقی میمونی دانشجویی که پژوهش بلد نباشه مثل خیاطی هست که سوزن و نخ نداره! روزی نیست که دانشجویی در این باره…

استاد گفته مقاله مروری بنویس؟! مراقب این تله خطرناک باشید!

تازه میخوای پروپوزال بنویسی و استاد گفته برو یه مرور پیشینه انجام بده یا میخوای پایان نامه بنویسی و استاد گفته برو یه مرور ادبیات یا literature review انجام بده در قالب مقاله مروری بنویس برام بفرست یا برای شروع مقاله…

اگر مایلید پژوهش را اصولی و عمری بیاموزید طوری که بتوانید از پژوهشتان به عنوان یک سرمایه دانشی برای نشر، سخنرانی، مشاوره، و جذب فرصت‌های شغلی عالی استفاده کنید

در آکادمی پژوهش مولد و ماندگار محصولات فوق‌العاده کاربردی شامل کتاب، دوره‌ آموزشی، بسته‌های مشاوره و کوچینگ، و ابزارهای کمک پژوهشگر مانند کاربرگه و قالب علمی‌نویسی، روش نامه‌نگاری علمی و هدفمند با نویسندگان ارائه شده است که پژوهش را برایتان تجربه‌ای لذت‌بخش و پرثمر می‌کند.

این آموزش‌ها و ابزارها برای عملگراها کار می‌کنند. هر بار که به آموزه‌های این آکادمی عمل کنید، به آهان‌های جدیدی درباره ریز و درشت پژوهش می‌رسید.

اگر مشتاقید:

 • آموزش‌های متمایز و شخصیت‌داری طراحی کنید که شما را در نظر مخاطبتان به یک سلبریتی تبدیل کنند
 • واحد درسی سواد اطلاعاتی را خیلی مسلط و حرفه‌ای و بدون نگرانی درباره ساخت اسلاید و تهیه محتوا آموزش دهید
 • اگر مشتاقید کاربر وفادار بیشتری به کتابخانه‌تان جذب کنید
 • خودتان را به صورت خودآموز و با بهترین منابع در در زمینه‌ای مشخص ورزیده‌تر کنید
 • و اگر مایلید کلاس درستان را مولد کنید و از شر کارهای رفع‌تکلیفی و کپی‌پیستی خلاص شوید یا مایلید در نقش کتابدار به اساتید کمک کنید کلاس درسشان را مولد کنند

بسته جامع مدرسان سواد اطلاعاتی دقیقا به همین نیت و برای شما طراحی شده است. با بکارگیری این بسته آموزشی فوق‌العاده جامع و کاربردی، با اصول و قواعد آموزش مولد و تاثیرگذار خیلی متفاوت و عمیق آشنا می‌شوید. در کنار این آموزش‌ها، تمام ابزارهای موردنیاز – از اسلاید آماده برای تدریس تا کاربرگه و قالب‌های آماده برای نیازسنجی، طراحی، نام‌گذاری و معرفی جذاب آموزش‌تان، تا ژورنال مدرس برای ثبت تجربه‌ها و ردگیری پیشرفت کارتان به عنوان مدرس، مشاور یا کوچ – در دسترس شما قرار می‌گیرد.

دلیل اینکه کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی سواد اطلاعاتی یک شکل به نظر می‌رسند این است که اغلب مدرسان این دوره‌ها با رموز مخاطب‌شناسی و ورود به بازارهای بکر آموزش سواد اطلاعاتی آشنا نیستند و نمی‌دانند چطور محتوای دوره یا برنامه خود را بچینند و معرفی کنند که مخاطب سریع با آن ارتباط بگیرد یعنی احساس کند گمشده‌اش را پیدا کرده. به عنوان مثال:

 • بیش از ۹۰ درصد کارگاه‌ها و برنامه‌های سواد اطلاعاتی برای دانشجویان و دانشگاهیان طراحی می‌شوند و همه با یک ادبیات می‌خواهند سرچ و چگونگی دستیابی به منابع و متون علمی را به مخاطبشان آموزش دهند.
 • این آموزش‌ها از ادبیات و محتوای یک شکلی استفاده می‌کنند و بدون توجه به دغدغه و زبان مخاطب طراحی و بسته‌بندی می‌شوند به همین دلیل یک شکل و بی‌روح به نظر می‌رسند.
 • در نهایت وقتی مخاطب سر این کلاس‌ها می نشیند، تغییر چشمگیری در شخصیت و کیفیت اهداف و خواسته‌های او (که جزو قابلیت‌های منحصر به فرد سواد اطلاعاتی است) به وجود نمی‌آید. یعنی در نهایت کاری را که انجام می‌دهد (یا می‌خواهد انجام بدهد) را کمی بهتر انجام می‌دهد!

بسته جامع «طراحی برنامه‌های شخصیت‌دار و تحول‌آفرین سواد اطلاعاتی» با درنظرگرفتن این چالش‌ها و با هدف کمک به مربیان و مدرسان دوره‌ها و برنامه‌های سواد اطلاعاتی برای غلبه بر این چالش‌ها طراحی شده است.

تازه‌های وبلاگ خودتوانمندسازی و جذب شغل دلخواه

تازه‌های پژوهش مولد در کانال کیمیاگران پژوهش @worldClassResearch

تازه‌های سواد اطلاعاتی و آموزش مولد در کانال مدرسان سواد اطلاعاتی @ILexperts

دوستان عزیز در صورت بروز مشکل در سیستم پرداخت آنلاین از طریق «درگاه بانک ملت»

پس از «ثبت سفارش» از گزینه «انتقال مستقیم بانکی» استفاده بفرمایید.

برای تمدید اینماد اقدام کرده‌ام. به محض تمدید مشکل حل می‌شود.

 سپاس از همراهی شما