بسته جامع مدرسان سواد اطلاعاتی برای مخاطبان زیر طراحی شده است:

  • اساتید درس سواد اطلاعاتی که این ترم یا ترم‌های آینده سواد اطلاعاتی را درس می‌دهند و مایلند حرفه‌ای و بدون استرس این کار را انجام دهند. در این بسته آموزشی تمام ابزارهای موردنیاز از اسلاید آماده برای تدریس تا توضیحات جامع برای ارائه هر مطلب تا روش‌های خلاقانه ارزیابی اثربخشی آموزش سواد اطلاعاتی ارائه شده است.
  • اساتید دانشگاه و معلمانی که مایلند کلاس درسشان مولد شود، دانشجویان با انگیزه در کلاس درسشان حاضر شوند و پروژه‌ها و تکلیف اصیل (نه کپی‌پیستی) و پرباری ارائه کنند.
  • کتابدارانی که مایلند از طریق طراحی برنامه‌های آموزشی جذاب، کاربر فعال (نه رهگذری) بیشتری به کتابخانه‌شان جذب کنند و کتابخانه‌ خود را به کاتالیزوری برای مولدسازی پژوهش‌ها و آموزش‌ها و توانمندسازی کاربرانشان تبدیل نمایند.
  • مربیان و مدرسان سواد اطلاعاتی که کارشان برگزاری کارگاه و دوره سواد اطلاعاتی است و مایلند دوره و کارگاهشان خیلی سریع در میان دیگر دوره‌ها متمایز شود و مخاطب بیشتری جذب کنند.
  • دانشجویان و کارجویان رشته علم اطلاعات که مایلند آموزش سواد اطلاعاتی یا طراحی برنامه‌ها و خدمات اطلاعاتی مشتری‌محور را به عنوان شغل آینده خود انتخاب نمایند.

در این بسته آموزشی هر آنچه نیاز دارید تا به نتایج فوق‌عالی برسید دمِ دست شماست.

بسته‌های آموزشی

برگرفته از بسته جامع مدرسان سواد اطلاعاتی

بسته‌ جامع آموزشی سواد اطلاعاتی:

ویژه دانشجویان و پژوهشگران