درباره ما

مخاطب این وبسایت ارزش آفرینان هستند. ارزش افرینان کسانی هستند که:

  • برایشان مهم است کارشان، آثارشان، محصولشان یا خدمتشان مشکلی را حل کند و قدری به کیفیت زندگی دیگران اضافه کند.
  • از اینکه کاری را به شکل رفع‌تکلیفی انجام دهند خوشحال نیستند و احساس بیهودگی می‌کنند.
  • مشتاقند تا هر روز به توانمندی‌هایشان اضافه کنند و در کارشان ورزیده‌تر شوند چون باور دارند هر چه بیشتر روی خودشان (طرز فکر و مهارت‌هایشان) کار کنند می‌توانند محصولات ارزشمندتر و خریدنی‌تری تولید و با رضایت بیشتری زندگی کنند.
  • و بالاخره ارزش‌آفرینان کسانی هستند که دوست دارند از طریق ارزش‌آفرینی رشد کنند و ثروتمند شوند نه صرفا تولید اثر یا عرضه محصولی که مشخص نیست چه نیازی و نیاز چه کسانی را برآورده می‌کند.

چرا؟ چون 

در این وبسایت به مدیریت مریم نظری به ارزش آفرینان کمک می کنیم تا با فراگیری سه مهارت «درست‌پژوهی»،‌ «سواد اطلاعاتی یا مهارت کار با منابع و ابزارهای اطلاعات» و «خوب پرسیدن پرسش‌های خوب» خودشان را برای هدف موردنظرشان توانمند کنند، آثار و محصولات قیمتی تولید کنند که به سرعت دیده و خریده می شوند.

مزیت رقابتی هر فرد، سازمان یا کسب و کاری در دانش و توانایی های او در:

الف) تشخیص درست نیازهای دانشی و مهارتی اش در هر موقعیت؛ و

ب) ورزیدگی او در تامین این نیازها از طریق بهترین و مناسب ترین ابزارها و منابع است.

دلیل اینکه اغلب افراد و کسب و کارها به نتیجه دلخواهشان نمی رسد این است که با چند و چون خودتوانمندسازی آشنا نیستند و این طرز فکر در آنها نهادینه نشده است که برای کسب نتیجه دلخواهم باید روی خودم، طرز فکرم، دانشم و مهارت هایم کار کنم.

در این وبسایت با چند روش به شما کمک می کنیم با خودتوانمندسازی خودتان را برای نتیجه دلخواهتان بسازید و از این طریق در حوزه مدنظرتان مرجع و پیشرو شوید:

۱- ارائه محصولات آموزشی در حوزه درست پژوهی و روش های دستیابی به منابع اطلاعات باکیفیت و تولید دانش/محتوای دست اول و کاربردی

۲- برگزاری دوره های آموزشی در زمینه الف) شیوه های طراحی، اجرا، و ارائه پژوهش مولد و ماندگار، ب) کار با اطلاعات و پ) رزومه سازی

۳- ارائه خدمات مشاوره و کوچینگ به پژوهشگران و کسب و کارها

برای استفاده حداکثری از این وبسایت قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه بفرمایید و در صورت داشتن پرسش یا پیشنهادی با ما تماس بگیرید.

 

با احترام فراوان و آرزوی بهترینها

مریم نظری