بازخورد شرکت‌کنندگان در دوره‌ جامع ترازاول‌های تولید محتوا

داستان موفقیت کاربران خدمات مولد و ماندگار

 

یکی از دغدغه‌های من تکراری و کپی بودن مطالب موجود در زمینه موفقیت و توسعه فردی بود که زمینه کاری من است. ... با شرکت در این دوره توانستم یکی از فصل‌های ناتمام کتابم را با عالی‌ترین محتوا تکمیل کنم.

حجت شمس مدیر سایت مدیراستار و مدرسه موفقیت برای جوانان

این دوره را به همه کسانی که می‌خواهند در حوزه کار خود مرجع شوند پیشنهاد می‌کنم. دید شما نسبت به تولید محتوا و شیوه تولید محتوای دست اول تغییر خواهد کرد و با یادگیری روش صحیح سرچ می‌توانید به حجم زیادی از عالی‌ترین محتوا دست پیدا کنید.

حامد قاسمی مدرس آموزش استخدام و رفتار

در لایو اینستگرام اخیری که داشتم عمیقا متوجه شدم چه چیزهای جدیدی به من اضافه شده و چقدر بر کیفیت محتوایی که ارائه می‌دهم تاثیر گذاشته! واقعا ترازاول بودن را با همه وجودم احساس می‌کردم. واقعا دوره فوق‌العاده‌ای بود!

حامد سلیمی مدرس ترک سیگار، مدیر سایت تازه نفس

سلام خانم دکتر.
واقعا نمی دونم با چه زبانی ازتون تشکر کنم. به جرات می تونم بگم این دوره یکی از کاربردی ترین و مفیدترین دوره هایی بود که توی این چند سال اخیر شرکت کرده بودم و دوره ای هست که تمام مدرسان و فعالان در حوزه تولید محتوا قطعا به آن نیاز خواهند داشت.

اگر بدونید همین یک سال اخیر من چقدر هزینه، فقط برای کتاب دادم که برای شبکه های اجتماعی و سایتم محتوا تولید کنم، باورتون نمیشه.

متاسفانه توی هر دوره که شرکت می کنیم، مدرس دوره یه لیست چندتایی از کتاب های گوناگون معرفی می کنند یا ارجاع می دند به گوگل بوکز یا موارد دیگه که کلی از فرد وقت و انرژی می گیره و در نهایت هم اون دستاورد و نتیجه لازم را هم نمی گیره.

دوره تراز اول های تولید محتوا، تقریبا من رو از هر چه محتوای کپی پیست شده داخل سایت های ایرانی و بعضا خارجی بی نیاز کرد. چقدر من رو بی نیاز کرد از خواندن کتاب هایی که معلوم نیست اثر بخش باشند یا نه، بشود محتوای قابل ارائه برای محصولات و مقالات تولید کرد یا نه؟

چقدر زیبا تعبیر کردید که ما در یک بیابان به دنبال طلا هستیم در حالی که میشه در خود گنج به دنبال طلا باشیم و ممنونم که این گنج رو به ما معرفی کردید.

از روش هایی که توی دوره یاد دادید تازه فهمیدم تولید محتوای ارزشمند و مخاطب پسند یعنی چه؟ روش های مخاطب شناسی و ترسیم پرسونای مخاطب فوق العاده بود. در واقع با دیدن این دوره دغدغه های یافتن منابع غنی و ارزشمند به کلی از ذهنم فراموش شد. چون روش هایی رو آموزش دادید که معرکه و فوق العاده بودند. به قول معروف آب در کوزه بود و ما گرد جهان می گشتیم!

به نظرم اون کاربرگ هایی که با مهارت و دقت طراحی کرده بودید، خودش کلی ارزشمند بود. چون دقیقا اون چک لیستی رو که بعد از گذروندن دوره باید طراحی می کردم رو شما خیلی بهتر و مفیدتر زحمت کشیده بودید.

خدا خیرتون بده. من به همه دوستان مدرس و عزیزانی که در حوزه تولید محتوا کار می کنند سفارش خواهم کرد که این محصول رو تهیه کنند. این اطمینان رو بهشون خواهم داد که پشیمان نخواهند شد. با دیدن این دوره گنجی رو خواهند یافت که به جرات می گم تا آخر عمرشون اونها رو بی نیاز خواهد کرد از همه دغدغه هایی که در خصوص یافتن محتوا و پیدا کردن رسالت آموزش خودشون دارند.

سپاسمندم 🌹🙏

جناب مهدی موحدی

مدرس مهارت‌های ارتباطی، بنیانگذار کسب و کار دیسک یار