به دوره جامع سواد اطلاعاتی خوش آمدید

شک نکنید این یکی از بهترین‌ سرمایه‌گذاری‌هایی است

که برای رشد و یادگیری خودتان انجام داده‌اید.

welcome to IL course
تبریک صمیمانه بابت تهیه این بسته آموزشی فوق‌العاده کاربردی

 

فقط چند نکته برای استفاده حداکثری از این بسته آموزشی:
  • حتما درس به درس پیش بروید و تا کاربرگه‌های هر درس را تکمیل نکرده‌اید سراغ درس بعدی نروید.
  • کاربرگه‌ها اصالتا برای کسانی طراحی شده‌اند که می‌خواهند وارد کار آموزش سواد اطلاعاتی شوند. اگر چنین نیتی ندارید، موقع پاسخ به پرسش‌های کاربرگه‌ها خودتان، کاری که می‌خواهید در آن بدرخشید و نیاز دانشی و مهارتی‌تان برای رسیدن به چنین نتیجه‌ ایده‌آلی را مدنظر قرار دهید و به پرسش‌ها پاسخ دهید. پرسش‌ها بسیار تامل‌برانگیز هستند و پاسخ به آنها قدری زمان‌بر است. سعی کنید با پرسش‌ها زندگی کنید، چندباره به آنها فکر کنید و به آنها پاسخ دهید. چون آموزش بالاترین سطح یادگیری است، با این شیوه فکر کردن و پاسخ دادن به پرسش‌های کاربرگه‌ها، نه تنها در مهارت‌های پنجگانه سواد اطلاعاتی ورزیده می‌شوید بلکه می‌توانید آنها را به مخاطب مورد علاقه‌تان یا برای یادگیری و رشد در زمینه‌های دیگر که موردعلاقه‌تان هستند مثلا زمینه‌های شغلی، فردی و … استفاده بفرمایید.
  • در انتهای هر بخش از آموزش مهارت‌های پنجگانه سواد اطلاعاتی، یک درس اختصاص داده شده به کاربرد آنچه آموخته‌اید. این درس را به دقت ببینید، وسعت دید قابل توجهی درباره چگونگی بکارگیری خلاقانه آموخته‌هایتان به شما می‌دهد.

امیدوارم مطالب را مفید بیابید و مرا از موفقیت‌هایتان بی‌خبر نگذارید.

و قطعا عالی شدن محتوای این بسته با بازخوردهای ارزشمند شما محقق می‌شود.

خیلی خوشحال و سپاسگزار می‌شوم اگر بازخوردها و پیشنهادهای اصلاحی خود را از طریق ایمیل به من اطلاع دهید:  maryamNazari76@gmail.com

با احترام فراوان و آرزوی بهترین‌‌ها : )

مریم نظری