دوستان عزیز از این پس به روزرسانی ها را در اعلانات پنل کاربری چک بفرمایید.

لینک ورود به پنل کاربری: MaryamNazari.com/panel

 

 

 • کاربرگه سرچ به نیت فهم موضوع و مسئله پژوهش به بخش اول کیمیاگران پژوهش اضافه شد. برای مشاهده و دانلود درسها از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه بفرمایید.  درسها و دیگر مواد اضافه شده در انتهای صفحه محصول قابل مشاهده هستند.  (۴ مهر ۱۴۰۱).

 

 • فایل ترفندهای عالی برای دستیابی به تمام متن مقالات و منابع پولی به بخش اول کیمیاگران پژوهش، پکیج سرچ و پکیج جامع پژوهش کیفی اضافه شد. برای مشاهده و دانلود درسها از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه بفرمایید.  درسها و دیگر مواد اضافه شده در انتهای صفحه محصول قابل مشاهده هستند.  (۳ مهر ۱۴۰۱).

 

 • قالب آماده برای نگارش حرفه‌ای فصلهای مختلف پژوهش به همراه چند درس و فایل جدید به بخش اول کیمیاگران پژوهش  اضافه شد. برای مشاهده و دانلود درسها از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه بفرمایید.  درسها و دیگر مواد اضافه شده در انتهای صفحه محصول قابل مشاهده هستند.  (۹ تیر ۱۴۰۱).

 

 • قالب آماده برای نگارش حرفه‌ای فصلهای مختلف پژوهش به همراه چند فایل پشتیبان به پکیج یادداشت‌برداری اضافه شدند. برای مشاهده و دانلود درسها از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه بفرمایید.  درسها و دیگر مواد اضافه شده در انتهای صفحه محصول قابل مشاهده هستند.  (۹ تیر ۱۴۰۱).

 

 • هفده درس جدید به بخش دوم دوره جامع کیمیاگران پژوهش اضافه شد. این ۱۷ درس درباره پژوهش کمی هستند که در بخش نهم (درس ۵۰ تا ۶۶) ارائه شده‌اند. لطفا از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه بفرمایید (۱۴ آبان ۱۴۰۰).

 

 • شانزده درس جدید به بخش دوم دوره جامع کیمیاگران پژوهش اضافه شد. لطفا از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه بفرمایید. درسهای اضافه شده در بخش دوم دوره جامع شامل درس ۲۶ تا درس ۴۱ می‌باشد (۱۱ اسفند ۹۹).
 • قالب آماده برای نگارش نامه به سردبیر و دموی زنده چگونگی تکمیل این قالب به بسته طرح ریزی مقاله ردنشدنی و دوره جامع کیمیاگران پژوهش اضافه شد. از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه نمایید (۲۰ شهریور ۹۹)
 • سه درس جدید به بسته جامع طرح‌ریزی مقاله ردنشدنی اضافه شد. برای مشاهده درس‌ها به سه درس پایانی مندرج در بسته مراجعه فرمایید. یک توضیح هم به ابتدای بسته اضافه شده حتما بخوانید. (۲۹ بهمن ۹۸)
 • پنج درس جدید به ابتدای بسته جامع تحلیلی‌خوانی متون اضافه شد.  پنج کاربرگه برای تحلیلی‌خوانی انواع منابع پژوهش (شامل منابع عمومی و تخصصی درباره ۱) موضوع،‌ ۲) روش و ۳) بافت، ۴) پژوهش‌های هم‌موضوع، ۵) پژوهش‌های هم‌مسئله) به بسته جامع تحلیلی‌خوانی متون اضافه شد. در کنار اینها دو فایل جدید به نام ۱) ژورنال پژوهشگر (برای ثبت آهان‌های شما در سفر پژوهشتان) و ۲) درس‌نوشته‌های من (که قالب آماده برای جزوه‌برداری و یادداشت‌نویسی موقع مشاهده فیلم‌های آموزشی است) به همین بسته اضافه شده است. به این ترتیب شماره درس‌های ۱ تا ۷ به شماره ۶ تا ۱۲ تغییر کردند.  برای مشاهده به روزرسانی‌ها و دانلود فایل‌های جدید از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه نمایید (۲۳ آذر ۹۸).
 • درس اول بسته سرچ به روزرسانی و یک درس جدید (درس ۱-۱) + دو کاربرگه ژورنال پژوهشگر و درس‌نوشته‌های من به بسته جامع سرچ اضافه شدند. و کاربرگه ساخت بانگ واژگان به روز شد.  برای مشاهده به روزرسانی‌ها و دانلود فایل‌های جدید از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه نمایید (۲۳ آذر ۹۸).
 • درس جدید با عنوان “روش‌های دسترسی به اسکوپس و تمام متن مقالات – جدید”‌ به بسته جامع سرچ اضافه شد. این درس نسخه ویرایش شده فایل access scopus است که در تاریخ ۲۲ آبان به بسته اضافه شده ‌بود و حالا با عنوان access scopus new قابل دانلود است. اگر هنوز آن را دانلود نکرده‌اید نیازی به جایگزینی نیست چون از لیست دانلودها حذف شده است. برای دانلود این فایل از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش دانلودها مراجعه نمایید (۱۷ آذر ۹۸)

 

در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی با شماره ۰۹۳۸۴۸۴۵۳۰۴ تماس بگیرید.