از اینکه دانشجویان کار رفع‌تکلیفی به شما تحویل می‌دهند خسته شده‌اید؟

در تهیه جزوه و تکالیف درسی جذاب و دست اول چالش دارید؟


مشاوره رایگان درباره چگونگی مولدسازی کلاس درس و تهیه محتوای دست اول برای تدریس


استاد ارجمند، همکار عزیز

سلام

 

کارهای کپی پیستی، انجام رفع تکلیفی پروژه‌های درسی و داشتن دانشجویان با انگیزه‌ای که با اشتیاق سر کلاس درس بیایند چالش‌هایی هستند که همه ما با آنها مواجه هستیم.

چرا؟

چون دانشجویی که سر کلاس من و شما می‌آید مهارت‌های پایه مانند تحلیلی‌خوانی،‌ اصیل‌نویسی، سرچ، پژوهش و مستندنویسی را در مقاطع قبلی نیاموخته.

در این وضعیت دو گزینه برای انتخاب داریم:

  • گزینه اول: همه این مهارت‌ها را به او آموزش دهیم که کار زمان‌بری است.
  • گزینه دوم: به کارهای رفع‌تکلیفی بسنده کنیم و دورِ رضایت شغلی و لذت کار آموزش خط بکشیم!

 

به لطف خدا و به پشتوانه تخصصم که سواد اطلاعاتی است به راهکارهای بسیار عملی برای غلبه بر این چالش در کلاس‌های درسم در دانشگاه‌های مختلف از جمله دانشگاه علامه و دانشگاه تهران و دانشگاه یوام مالزی دست یافته‌ام که نتایج فوق‌عالی خلق کرده‌‌اند.

 

با این راهکارها نه تنها دانشجو خلاق و پویا می‌شود بلکه با تکنیک‌هایی که برای آموزش استفاده می‌کنید، پروژه‌ها و تکالیف کلاسی‌اش را طوری انجام می‌دهد که ماحصلش می‌شود محتوای اصیل و دست اول.

 

قطعا زمانی آموزش و تدریس لذت‌بخش است که هم با اشتیاق سر کلاس بروید و از آموزش لذت ببرید

و هم ثمره زحماتتان را ببینید که خلاصه می‌شود در تربیت افراد راه‌بلد و متخصصی که تا همیشه از شما به عنوان تاثیرگذارترین معلم در زندگی‌شان یاد می‌کنند.

خوشحال می‌شوم بتوانم در حد وسع زمانی‌ام در زمینه چگونگی مولدسازی کلاس درس و خلق تجربه‌های لذت‌بخش آموزشی به شما کمک کنم.

 

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان،‌ در فرم زیر چالش و “بزرگ‌ترین مشکل خود” در زمینه تدریس و تولید محتوای درسی را مرقوم بفرمایید تا راه‌حل آن را به ایمیل شما ارسال نمایم.

طبیعتا هر قدر جزییات بیشتر و کامل‌تری درباره چالش خود بنویسید، سریع‌تر و بهتر می توانم به شما کمک کنم.

 

[wpforms id=”13936″ title=”false” description=”false”]

 

اطلاعات وارد شده محرمانه می‌ماند.