وبینار فوق‌العاده کاربردی و رایگان کیمیاگری پژوهش

در این وبینار فوق‌العاده کاربردی، مطالب آهان‌برانگیزی درباره:

 • چگونگی طراحی و اجرای پژوهش‌های مولد و تاثیرگذار
 • چگونگی ارائه تاثیرگذار پایان‌نامه، مقاله و پروپوزال ردنشدنی
 • نکات بسیار ظریف درباره چگونگی مولدسازی و جذاب‌سازی یک پژوهش
 • و چرایی بی‌کاربرد ماندن، رد شدن و نچسب به نظر رسیدن اغلب پژوهش‌ها

در آموزش ویدئویی پنج قسمتی وبینار کیمیاگری پژوهش به این پرسش‌ها پاسخ داده‌ام. لینک دانلود این ویدئوهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می‌شوند.

5 دیدگاه‌
 1. شهاب بهرامی می‌گوید

  خیلی عالی۸

 2. زمردپوش می‌گوید

  سلام‌خانم دکتر. خیلی مورد استفاده و عالی بود. سپاسگزارم

 3. عزیز عزیزی می‌گوید

  سرکار خانم دکتر نظری
  پس از عرض سلام، ادب و احترام؛
  مطالب ارزنده ای را طرح می نمایید. گرچه برای بسیاری از جمله های آن نیاز به تفسیر و توضیحات زیادی نیز هست. به هرحال از ارائه ی مطالبی که در مورد پژوهش ها انجام می دهید؛ سپاس گزارم.

  1. دکتر مریم نظری می‌گوید

   سلام و سپاس از بازخورد ارزشمند شما. برای درک عملی مفاهیم مطرح شده در این وبینار کوتاه لازم است تا از مطالب مکمل مانند کتاب پژوهش مولد و ماندگار، پژوهشکار و دیگر محصولات آموزشی و مشاوره‌ای مرتبط استفاده بفرمایید و از آن مهم‌تر عمیق و طولانی به هر مفهوم در بافت پژوهش خود بیاندیشید و به آموزه‌ها عمل کنید. یادگیری عملی پژوهش یک فرایند رفت و برگشتی است و نیازمند مطالعه عمیق و متمرکز است.

 4. سیدمحمدرضا لواسانی می‌گوید

  سلام و درود بر استاد ارجمند.
  پیش از هر سخن، کوشش‌ها و تلاش‌های علمی‌تان را در راستای اعتلاء و ارتقاء راه ناهموار پژوهش‌ قدردانم و برای شما و همه پویندگان این راه از خدای هستی موفقیت بیش از پیش مددخواهم. رسیدن به هر مقصدی نیازمند دانش، خردورزی و حرکت به سوی مطلوب است و معرفت خاص خود را می‌طلبد. همچنان که سایر مهارت‌ها نیازمند خودآگاهی، ممارست و آموزش است، این راه نیز فارغ از سعی بلیغ، طلب دانایی و کسب توانمندی‌ها نیست، سزاست که هر نوسفری، این طریقت را خوب و عمیق بنگرد و راه و رسم مقام پژوهیدن را بیاموزد و به نیکی بپوید، تا نور فهم و دانش بر دل بتابد و تاریکی نادانی و وهم رخت بندد… یقینا شکرانه این دانش دستگیری و احیاء دیگران است تا گلخانه علوم بسط یابد و گلستان پژوهش عطرآگین شود.

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − نوزده =